E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  РАЗНОЕПрочее


Услуги  Дата: 10.01.2024  /  Истекает: 09.01.2026


Магічні послуги. Ворожіння. Зняття порчі .


Магічні послуги. Любовний приворот. Ворожіння на майбутнє. Замовити любовний приворот. Відворот від коханки. Любовні ритуали. Магія для стосунків. Приворот на повернення кохання. Таро ворожіння. Приворот із безпекою. Заклинання кохання. Енергетичний захист. Зняти порчу.

Вітаю вас у світі магії, де кожен обряд спрямований на створення любові і гармонії. Мене звуть Вікторія, і я готова подарувати вам щастя, використовуючи дари ясновидіння і магічні знання.
Мої послуги:
-Любовні привороти: Роблю сильні привороти, щоб допомогти вам досягти бажаного в коханні.
-Безпечні обряди: Моя магія обережна і безпечна, щоб не завдавати шкоди.
-Зняття негативу: Позбавлю вас від пристріту, псування, проклять та іншого негативу.
-Захист для здоров'я і сім'ї: Встановлю могутній захист на вас, вашу сім'ю і бізнес.
-Бізнес і удача: залучу удачу до вас.
-Пророцтва та діагностика: Розповім про минуле, сьогодення і передбачу вашу долю.
Дистанційне обслуговування: З будь-якої точки світу ви можете звернутися до мене з вашо


Регион: Ужгород

Автор: Віктроія все объявления автора
+38-067-990-02-01


Магічні послуги. Ворожіння. Зняття порчі .

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: приворот


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14758
Сегодня добавили 16 объявлений
Вчера - 14


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript