E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 29.03.2024  /  Истекает: 29.03.2026


Любовний приворот замовити. Послуги ворожіння. Зняття порчі.


Любовний приворот замовити. Послуги ворожіння. Екстрасенс онлайн. Зняття порчі. Приворот на чоловіка. Приворот на хлопця. Ворожіння онлайн. Зняття пристріту. Позбутися від псування. Повернути чоловіка за допомогою привороту. Ворожіння на майбутнє.

Якщо у вашому житті настав складний період, коли все здається неправильним, а проблеми виникають наче з нізвідки, не впадайте у відчай! Я тут, щоб допомогти вам позбутися будь-яких труднощів.

Чим я можу допомогти вам:
- Любовна магія: Повернути коханого в сім'ю, забезпечити вірність, позбавити небажаних втручань, провести потужний любовний приворот.
- Грошова магія: Провести обряди на удачу й успіх, відкрити грошові потоки.
- Лікувальна магія: Позбавити безпліддя й залежностей, захистити дітей, провести замовляння від хвороб.
- Зняття негативу: Пристріт, псування, прокляття, вінець безшлюбності, печатка самотності - я допоможу позбавити вас усіх видів негативу.
- Розв'язання сімейних і робочих проблем: Допоможу розв'язати суперечки в сім'ї та колективі на


Регион: Ужгород

Автор: Виктория все объявления автора
+38-067-990-02-01 (Вікторія) або пишіть на Viber.


Любовний приворот замовити. Послуги ворожіння. Зняття порчі.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: ворожіння любовний приворот замовити зняття послуги порчі


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14771
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 17


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript