E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 09.02.2024  /  Истекает: 08.02.2026


Приворот на коханого. Ворожіння на картах Таро. Зняття порчі.


Приворот на коханого. Відворот від суперниці. Повернути коханого за допомогою магії. Залучити достаток обряд. Позбутися суперниці. Допомога ясновидиці. Ворожіння онлайн. Зняття псування. Передбачення на майбутнє. Ворожіння на картах Таро. Магічна допомога особисто та дистанційно. Магічні послуги.

Вітаю всіх, хто шукає допомоги у світі магії! Мене звати Вікторія, і я рада запропонувати вам свої послуги з вирішення найскладніших життєвих ситуацій за допомогою магії.
Ось що я можу для вас зробити:
-Зняти порчу, пристріт, приворот та інші види негативу;
-Повернути ваших коханих, відновити стосунки в сім'ї та позбутися суперників;
-Поставити потужний захист від негативу і злих очей;
-Провести обряди на достаток, фінансовий успіх і процвітання в домі;
-Допомогти позбутися залежностей і неприємних звичок.

Я працюю як особисто, так і на відстані, допомагаючи клієнтам у будь-якій точці світу. Усі мої обряди проводяться без гріха й негативу, виключно з використанням білої магії.
Не відкладайте своє щастя н


Регион: Ужгород
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Виктория все объявления автора
+38-067-990-02-01


Приворот на коханого. Ворожіння на картах Таро. Зняття порчі.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: ворожіння приворот зняття коханого таро картах порчі


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14753
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 14


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript