E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 03.11.2023  /  Истекает: 02.11.2025


Зняття порчі. Ворожіння. Послуги ворожки.


Онлайн ворожіння. Любовний приворот. Зняття порчі. Повернення коханих. Магічні послуги. Відворот від коханки. Бізнес магія. Відновлення стосунків. Гармонізація стосунків. Послуги таролога. Допомога ворожки. Обряд на повернення коханого. Обряд на швидке одруження. Зняти пристріт.

Я ДОПОМАГАЮ ЛЮДЯМ У ПРОБЛЕМАХ І БІДАХ.
Якщо ви не бачите входу з чорної смуги невдач. Життя сповнене непереборних перешкод. Без видимих причин різко занепадає здоров'я. Покинула близька людина або любовні стосунки постійно приносять страждання.
Не потрібно впадати у відчай!

За допомогою своєї сили й дару я здатна розкрити таємниці минулого, зрозуміти причини сьогодення, побачити майбутнє.
ВИДИ МОЄЇ ДОПОМОГИ:
Ворожіння: Передбачення, перегляд ситуацій, вибір варіантів розвитку подій, їх коригування.
ЧИСТКИ: Усунення магічних впливів: прокляття, пристріт, порча, приворот.
ЛЮБОВНА МАГІЯ: Привороти, присушки, відвороти, виклики, гармонізація стосунків, остуда та інше.
Робота з програмами самотності, безшлюбності.
Відновлення


Регион: Одесская область
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Вікторія все объявления автора
Телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber


Зняття порчі. Ворожіння. Послуги ворожки.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: ворожіння послуги ворожки порчі зняття


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14849
Сегодня добавили 67 объявлений
Вчера - 9


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript