E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 28.09.2023  /  Истекает: 27.09.2025


Зняти порчу Львів. Послуги екстрасенса Львів.


Послуги екстрасенса Львів. Магічна допомога Львів. Зняти порчу Львів. Приворот Львів. Ворожка Львів. Ясновидиця Львів. Позбутися від негативу Львів. Обряд на позбавлення від коханки. Я Спадкова Ворожка, Таролог, Ясновидиця Вікторія, допоможу вирішити БУДЬ-ЯКУ проблему. Маю особливий дар, передбачаю майбутнє за фотографією, майстерно володію різними розкладами на картах Таро, Ленорман і рунах (на майбутнє, на стосунки, на здоров'я, на зраду, на наявність негативу та інші розклади).
Магічні послуги, які я надаю:
-Зняття порчі, пристріту, привороту, відвороту та іншого негативу;
-Повна діагностика сімейних проблем і любовних стосунків;
-Зняття прокльонів, у тому числі родових прокльонів;
-Коригування лінії долі;
-Захист від негативу і пристріту;
-Найсильніший любовний приворот;
-та інші обряди та ритуали.

Не знайшли необхідної послуги? Напишіть або зателефонуйте мені, я постараюся допомогти Вам!

Обряди і ритуали, які я проводжу у своїй роботі, перевірені століттями, вони приносять користь і абсолют


Регион: Львовская область

Автор: Виктория все объявления автора
0679900201


Зняти порчу Львів. Послуги екстрасенса Львів.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: екстрасенса львів зняти порчу послуги


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14815
Сегодня добавили 3 объявления
Вчера - 8


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript