E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 07.09.2023  /  Истекает: 06.09.2025


Послуги екстрасенса. Любовний приворот.


Ворожіння таро онлайн. Екстрасенс онлайн. Особистий прийом екстрасенса. Зробити приворот за фото. Приворот дистанційно. Зняття порчі. Возз'єднання сім'ї. Гармонізація стосунків. Замовити любовний приворот. Допомога екстрасенса. Послуги екстрасенса. Любовний приворот без гріха. Приворот на чоловіка. Любовний приворот на хлопця. Любовний приворот на дружину. Приворот на любов замовити. Зняття негативу на відстані. Відворот від суперниці. Магічна допомога екстрасенса. Допомагаю людям вийти із найскладніших життєвих ситуацій.
Прийом особисто і на відстані. Звернувшись до мене, ви отримаєте повну діагностику.
-Передбачаю минуле сьогодення і майбутнє.
-Знімаю вінець безбрачності.
-Допомагаю отримати сім'ю, гармонію та взаєморозуміння.
-Знімаю порчу і вроки, чорне покривало вдови / вдівця, родове прокляття.
-Ворожіння на картах
-Обряди на успіх
-Чистка аури та будинку
-Ставлю сильний захист
-Привороти
-Відвороти Мій досвід роботи дозволяє з упевненістю сказати про те, що я зможу вирішити Вашу проблему чи


Регион: Ужгород
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Вікторія все объявления автора
Viber +38-067-990-02-01 (Вікторія)


Послуги екстрасенса. Любовний приворот.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: послуги любовний екстрасенса приворот


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 14753
Сегодня добавили 14 объявлений
Вчера - 2


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript